Sukcesy wokalne

Nadrabiamy zaległości. Zbliżają się wakacje, czas na podsumowanie sukcesów wokalnych, które uczniowie grupy wokalnej SIL "Przystań" prowadzonej przez p. Ewę Siembida zdobyli w ciągu ostatnich 5 miesięcy.

Styczeń obfitował w konkursy kolęd. NAGRODĘ GRAND PRIX (najważniejszą nagrodę festiwalu przyznaną po raz pierwszy w historii festiwalu) - podczas Festiwal Kolęd i Pastorałek „Dziecięce Kolędowanie”w Stalowej Woli wywalczyła najmłodsza uczennica - 6-letnia Julia Pleśniarska.

Podczas Festiwalu "Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki" w Tarnobrzegu 2 miejsce w najstarszej kategorii zdobył Patryk Andrzejewski.

Kolejną nagrodę dla SIL "Przystań" wyśpiewała Klaudia Łacka, która przeszła pierwszy etap Podkarpackiego Festiwalu "Śpiewaj razem z nami", a podczas finału, który odbył się w Przemyślu zdobyła wyróżnienie. W tym samym konkursie II miejsce zdobyła inna uczennica p. Ewy - Natalia Gazda. Klaudia Łacka zakwalifikowała się również do finału Ogólnopolskiego Festiwal Kolęd w Krakowie, ale z powodów zdrowotnych nie mogła wziąć udziału w finale.

W kwietniu w GCK w Ulanowie odbył się Festiwal Piosenki Ekologicznej. Uczniowie p. Ewy byli bezkonkurencyjni i zdobyli wtedy aż 3 nagrody. Klaudia Łacka wyśpiewała I nagrodę w kategorii Szkół Podstawowych. W tej samej kategorii 3 miejsce zdobyła Maya Kowalski. W kat III 1 miejsce zdobyła Daria Paluch.

To nie koniec sukcesów. Patryk Andrzejewski - najstarszy w grupie wokalnej wywalczył III miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej "You Can Sing" w Stalowej Woli. Najświeższą informacja - 26.05. Patryk awansował do finału 23 Ogólnopolskiego Festiwalu "Wygraj Sukces".

Gratulujemy serdecznie ! Jesteśmy dumni!