Noworoczne życzenia!

 

"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło."

kardynał Stefan Wyszyński

Szanowni Państwo!
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku
Darczyńcom i Sympatykom naszego stowarzyszenia, oraz Tym Wszystkim, którzy odwiedzają naszą stronę po raz pierwszy składamy najserdeczniejsze życzenia.
Niech każdego dnia w Waszych domach, w Waszych rodzinach i wszędzie tam, gdzie uszczęśliwiacie innych Swoją obecnością wciąż trwa Boże Narodzenie.

Niech nadchodzący rok da Wam moc radzenia sobie z trudnościami, które spotkacie i umiejętność czerpania tej mocy z drobnych i wielkich radości.
Niech dobro, które z otwartymi dłońmi i sercem niesiecie innym, pozwoli Wam uwierzyć, że “do Betlejem nie jest tak daleko”.

Dziękujemy za wspieranie naszych działań poprzez przekazanie 1% podatku.
Deklarujemy, że jesteśmy organizacją gotową do niesienia pomocy, jak również do działania na rzecz rozwoju młodzieży oraz propagowania sportu, rekreacji i turystyki.
Dalsze Państwa wsparcie będzie wzmocnieniem skuteczności naszego działania.