Projekt "Kajakiem ku aktywności"

Kategoria: Kajakiem ku aktywności Opublikowano: poniedziałek, 23 listopad 2015 Irena Serafin Drukuj E-mail

Kolejny projekt za nami! Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Przystań" dysponuje bazą kajakową i organizuje spływy rzeką Tanew. Przyszła pora na przeszkolenie grupy instruktorów kajakarstwa nizinnego. Stało się to możliwe dzięki projektowi "Kajakiem ku aktywności", w ramach którego w dniach 4, 6 - 8 lipca odbyło się czterodniowe szkolenie.

Dotację na realizację tego projektu otrzymaliśmy, przystępując do Ogólnopolskiego Konkursu FIO 2015. Dwudziestego pierwszego listopada 2015 r. w Świetlicy Wiejskiej w Dąbrówce odbyło się uroczyste zakończenie projektu, podczas którego szesnastu uczestników szkolenia otrzymało certyfikaty instruktorów kajakarstwa. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze powiatu i gminy, osoby ze świata biznesu, czyli właściciele firm działających na terenie gminy Ulanów oraz prezesi i członkowie stowarzyszeń. Kulinarna oprawa świętowania, to dzieło pań z naszego stowarzyszenia oraz młodzieży realizującej projekt "Poszukiwacze zapomnianych smaków". (wielkie podziękowania dla rodziców za zgodę na obecność młodzieży i zapewnienie transportu do Dąbrówki). Sobotnie spotkanie pokazało po raz kolejny, jak wiele osób w naszej gminie jest chętnych do działania, jak wielu przyjaciół i sympatyków ma stowarzyszenie "Przystań". Razem możemy wiele!

Odsłony: 3266