Narty 2024

30.01 odbył się wyjazd 16 uczestników z trzema opiekunami na stok narciarski do Chrzanowa. To już kolejny wyjazd organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Przystań w Ulanowie. Uczestnikami byli głównie uczniowie Szkoły Podstawowej w Ulanowie.


11 uczestników, którzy po raz pierwszy pojawili się na stoku, uczyło się pod okiem opiekunów zapinać narty i stawiać pierwsze kroki na nartach. Był to czas ciężkiej pracy, pokonywania własnych słabości, upadków i podnoszenia się. Gdy zaczęło już coś wychodzić, pierwsze zjazdy sprawiały ogromną radość i frajdę. Już po godzinie zmagań grupa nowicjuszy mogła przenieść się na stok o trochę większym nachyleniu. Pozostali uczestnicy pod okiem opiekunów doskonalili umiejętności na dużym stoku. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, czterogodzinny pobyt na stoku minął bardzo szybko. Dla grupy uczestników to wspaniałe, aktywne rozpoczęcie ferii zimowych.
Organizatorami wyjazdów i zarazem opiekunami byli: Jan Kosior, Waldemar Kokoszka i Katarzyna Domaradzka, członkowie stowarzyszenia i zarazem nauczyciele Szkoły Podstawowej w Ulanowie.

Zapraszamy do GALERII