Kulinarna podróż trwa

Kategoria: 2015 Opublikowano: wtorek, 02 luty 2016 Irena Serafin Drukuj E-mail

Zapraszamy do przeczytania relacji z nagrywania trzeciego odcinka "Kulinarnego wehikułu" Kasi Kulik.

W dniu 22.01.2016 r. rozpoczęliśmy nagrywanie już trzeciego odcinka naszego programu „Kulinarny Wehikuł”. Pracowaliśmy w składzie: Kasia Wojtak, ja, czyli Kasia Kulik, nasz fotograf Sandra Olko i najlepszy kamerzysta na świecie Bartek Tabor :) . Całe gotowanie nadzorowały pani Alina Mróz i pani Ewa Hasiak.

Na początku omówiliśmy, jak ma wyglądać nasze nagrywanie. Pracę nad filmem rozpoczęliśmy około 16.30. Staraliśmy się, żeby wychodziło jak najlepiej, jednak nie zawsze to się nam udawało. Czasami zdarzało nam się roześmiać w trakcie nagrania, czy coś pominąć, ale nie powinnam więcej zdradzać, bo zepsuje niespodziankę. :) Nagrywaliśmy dość szybko, ale też dobrze się przy tym bawiliśmy. Nic by się nie udało bez najlepszej fotografki Sandry Olko, która czuwała nad naszymi rolami, bardzo nam pomagając i najwspanialszego reżysera Bartka Tabora. Ta dwójka nie raz ratowała sytuację w trakcie kręcenia np. przy kręceniu dubla wrzucania warzyw do garnka.

Obecny odcinek nakręciliśmy w około 3 godziny, to jak na razie najszybciej nagrany odcinek, chyba dlatego, że nie był to jakiś skomplikowany przepis. Jestem z nas dumna i myślę że nam się dobrze pracowało.

Odsłony: 4171